"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e Hënë 8 mars 2021

8 Mars, 08:53

Titujt e gazetave për sot, nga kryebashkiakët që dorëhiqen për t'u bërë deputet e jashtë kandidimit "senatorët" e PS te mesnata e listave për 25 prillin e deri tek ka humbur Kruja?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha