"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 2 mars 2021

2 Mars, 09:06

Titujt e gazetave për sot, nga zbardhet pakti i koalicionit që firmosi Basha e Kryemadhi te Ilir Meta më 26 prill jep dorëheqjen e deri tek përgjuesi i kryeministrit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha