'Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 20 prill 2021

20 Prill, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga përgjaket fushata te Rama ik apo Rama rri e deri tek 10 mijë fuksa ka punësuar kryeministri Rama.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha