"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 20 tetor 2020

20 Tetor, 08:54

Titujt e gazetave për sot, nga Ilir Meta i vërsulet Bashës te a ka krisje PD-LSI e deri tek dosja "Hajdari" patatja e nxehtë në duart e Berishës.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha