"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 27 tetor 2020

27 Tetor, 08:46

Titujt e gazetave për sot , nga Meta "kyç në kasafortë" provat e skandalit presidencial te starti i dobët i BKH e deri tek Rama përzë nga lista 40% të deputetëve.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha