'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 13 korrik 2022

13 Korrik, 07:51 | Përditesimi i fundit: 2022-07-13 08:17:30

Titujt e gazetave për sot, nga Sali Berisha nuk ka armik Edi Ramën por Theo Jacobs te e moshuara mbledh kanaçe në kosha por rezulton milionere me inceneratorët e deri tek Tirana digjet në Champions.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha