'Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 21 prill 2021

21 Prill, 08:36

Titujt e gazetave për sot,nga koefiçentët e rinj se sa rriten pensionet te me gjak dhe kërkim arkivolesh drejt pushtetit e deri tek PS i vë patronazhist edhe ish-trajnerit të Kombëtares.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha