"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 3 mars 2021

3 Mars, 10:08 | Përditesimi i fundit: 2021-03-03 10:09:52

Titujt e gazetave për sot, nga Rama shpjegon pse u rrit pasuria e ministrave në 8 vjet te enigmat e koalicionit "fantazëm" PD-LSI e deri tek një djallëzi diplomatike

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha