Report TV - "Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 4 qeshor 2020

4 Qershor, 09:28 | Përditesimi i fundit: 2020-06-04 11:40:07

Titujt e gazetave për sot, nga deklarata e fortë e Yuri Kim te sherri i ashpër Basha-Kryemadhi për reformën zgjedhore

Programe të tjera

Shiko të gjitha