'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 8 korrik 2020

8 Korrik, 08:40 | Përditesimi i fundit: 2020-07-08 08:40:39

Titujt e gazetave për sot, Nga loja me politikanët për amnistinë e re fiskale tek Rama nuk e "shet" Lulzim Bashën

Programe të tjera

Shiko të gjitha