"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 14 gusht 2020

14 Gusht, 09:03 | Përditesimi i fundit: 2020-08-14 09:36:12

Titujt e gazetave për sot, nga enigma e fundit e vdekjes së ish-kryeministrit shqiptar te çfarë pritet të diskutohet nga partitë në shtator

Programe të tjera

Shiko të gjitha