"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 23 tetor 2020

23 Tetor, 08:50

Titujt e gazetave për sot, nga pa pune,pa rrogë,pa drita e pa ujë te implikimi i Berishës në një vrasje makabre e deri tek Yuri Kim plas "bombën".

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha