"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 21 nëntor 2020

21 Nëntor, 08:52

Titujt e gazetave për sot, nga sulmohet makina luksoze e Luana Vjollcës te Basha politikë me vdekje për t'iu shpëtuar akuzave për UÇK-në e deri tek pazaret me Covidin.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha