"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 23 janar 2021

23 Janar, 08:38

Titujt e gazetave për sot, nga romanca amerikane që zgjati tre muaj tek pse i çoi Bashën në zyrë Bamir Topit më 21 janar Sali Berisha e deri tek dështon "martesa".

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha