"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 27 shkurt 2021

27 Shkurt, 09:03

 Titujt e gazetave për sot, nga Tea dhe Bearti i "Përputhen" fejohen në fshehtësi te pse janë tërbuar Meta e Kryemadhi me ndërkombëtarët e deri tek e panjohura e madhe

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha