"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 31 tetor 2020

31 Tetor, 08:53

Titujt e gazetave për sot, nga "Qetësia" e Bashës dhe shqetësimi i aleatëve të tij te deklaratë terroriste e ministres Manastirliu e deri tek thellohet konflikti në PD.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha