“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 14 prill 2021, Kush bind më shumë Rama apo Basha?

14 Prill, 12:45 | Përditesimi i fundit: 2021-04-14 12:45:47

Diskutime dhe debate interesante në studio. Telefonuesit thonë se kush po bind më shumë deri tani nga liderët kryesore

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha