“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 18 janar 2021, Debat i madh për mësimin online.

18 Janar, 10:06

Nga “Rama ia bëri mirë Francës” tek “do na bëjnë gropën”. Debate mes telefonuesve për mësimin online.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha