“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 19 janar 2021, Kritikat e Ramës ndaj BE-së.

19 Janar, 10:04

Nga “koronavirusi më i rrezikshëm është korrupsioni” te “Berishën e kam daj”. Telefonuesit analizojnë kritikat e Ramës ndaj BE për vaksinat.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha