“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 19 prill 2021, A do shkoni të votoni të dielën?

19 Prill, 10:20

Diskutime dhe debate në studio. Telefonuesit tregojnë se a do shkojnë të votojnë më 25 prill.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha