“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 2 mars 2021, bashkimi me LSI-në e dëmton PD-në

2 Mars, 11:05

Nga “martesë e dështuar” tek “ nuk e hamë sapunin për djath”. Telefonuesit analizojnë marrëveshjen PD-LSI

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha