“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 20 prill 2021, ngjarja e Kavajës dhe fundi i fushatës.

20 Prill, 10:46 | Përditesimi i fundit: 2021-04-20 12:25:53

Telefonuesit akuza presidentit Meta. Parashikime për ditët e fundit të fushatës pas ngjarjes së Kavajës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha