“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 21 janar 2021, Për “21 janarin” nuk është bërë drejtësi.

21 Janar, 09:59 | Përditesimi i fundit: 2021-01-21 11:57:22

Rrëfime nga protestues të 21 janarit tek “plumbat erdhën nga taraca”. Telefonuesit flasin në 10 vjetorin e ngjarjes së bujshme.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha