“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 21 prill 2021,Patronazhistët e të dhënat personale.

21 Prill, 10:42

Diskutime dhe debate të “zjarrta” në studio. Telefonuesit flasin për patronazhistët dhe përdorimin e të dhënave personale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha