“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 22.04.2021, Strukturë e armatosur për mbrojtjen e votës.

22 Prill, 10:54

Vrasja e Elbasanit dhe struktura e armatosur për mbrojtjen e votës. Debate mes telefonuesve në studio.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha