“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 24 shkurt 2021 / Në fokus vlerësimi i gjyqtarit Dvorani

24 Shkurt, 10:05 | Përditesimi i fundit: 2021-02-24 10:37:00

Nga “kërkon të përsërisë 97-tën” e deri tek “virusi po bën kërdinë”. Telefonuesit komentojnë vlerësimin e DASH për Dvoranin

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha