“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 25 shkurt 2021, Debate të forta për koalicionin opozitar

25 Shkurt, 11:42

Nga “Monika bën koalicion me Ramën” tek “PD ka mbledhur pleqtë e Krujës”. Debate të forta në studio për koalicionin opozitar

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha