“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 26 shkurt 2021, Debate për masat anti-Covid

26 Shkurt, 10:52

Nga “do përfundoni keq” tek “kurohuni në spital”. Telefonuesit skanojnë pandeminë dhe flasin për masat kufizuese

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha