“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 26 tetor 2020, duhen masa shtrënguese anti-COVID

26 Tetor, 11:15 | Përditesimi i fundit: 2020-10-26 11:21:59

Telefonuesit akuza të ashpra Metës për sulmet ndaj gazetarëve dhe rrëfejnë tmerret në linjat urbane

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha