“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 27 shkurt 2021, Qytetarët duan mbylljen e urban

27 Shkurt, 11:14

Nga “ 200 veta në autobus” tek “sëmundje e pabesë”. Debate në studio për transportin publik

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha