“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 29 tetor 2020, a do marrin mandat deputeti partitë e reja?

29 Tetor, 10:08 | Përditesimi i fundit: 2020-10-29 15:27:19

“Do marrin deputetë”, “si kërpudhat pas shiut”, telefonuesit pro dhe kundër partive të reja

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha