“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 3 mars 2021, Zgjedhjet, çfarë do ndodhë më 25 prill?

3 Mars, 13:35 | Përditesimi i fundit: 2021-03-03 13:40:41

Nga “pas 25 prillit ka trazira” te “ si do votojmë pa duar e gishta”. Telefonuesit parashikojnë çdo të ndodhë më 25 prill e më pas

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha