“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 4 mars 2021, Të përdoren edhe vaksinat ruse e kineze

4 Mars, 11:50

Nga “karantinë 3 javore” tek dhimbja për humbjen e një të afërmi. Telefonuesit duan që Shqipëria të përdorë edhe vaksinat ruse e kineze

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha