“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 5 maj 2021, qytetarët pro bashkëpunimit Rama-Basha

5 Maj, 09:44

 

Diskutime dhe analiza në studio, telefonuesit pro një bashkëpunimi Rama-Basha në dobi të interesit kombëtar

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha