“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 5 prill 2021, A jeni dakord me fletën e votimit me numra?

5 Prill, 10:53

Nga “s’di kë të votoj” tek jua tregoj unë “ku fle lepuri”. Telefonuesit pro dhe kundër fletës së votimit me numra për zgjedhjet e 25 prillit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha