“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 6 mars 2021, Mirëpritet kandidimi i Bozos e Çomos

6 Mars, 12:57

Nga “janë zonja të mrekullueshme” tek “llumi i kazanit vlon”. Telefonuesit mirëpresin kandidimin e Luljeta Bozos dhe Najada Çomos

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha