“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 7 prill 2021,pro dhe kundër një lehtësimi të masave.

7 Prill, 10:50

Ulen infektimet dhe vijon vaksinimi masiv. Telefonuesit pro dhe kundër një lehtësimi të mundshëm të masave anti-Covid.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha