“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Elda Lamja / 7.03.2021/ Qytetarët për menaxhimin e situatës nga COVID-19

7 Mars, 11:40

Një vit pandemi/ A mendoni se qeveria e ka menaxhuar mirë situaten e COVID-19? Flasin telefonuesit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha