"Shtypi i Ditës dhe Ju" me Migena Sotiri, ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 27 janar 2021

27 Janar, 09:00 | Përditesimi i fundit: 2021-01-27 09:02:37

Titujt e shtypit për sot: Nga shqiptarë apo grekë te bllofi i opoziës për lidhjet e mafias italiane e deri te zbulohet letra e BE dhe apeli i shefit të Antimafias

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha