“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Migena Sotirin, 25.01.2021 / Qytetarët flasin për rolin e partive të reja

25 Janar, 11:16

Qytetarët flasin për forcën e partive të reja përballë PS, PD e LSI

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha