Si e konsiderojnë qytetarët takimin e Ramës në Athinë? Sonte në 'Repolitix' në Report Tv

15 Maj, 10:43

Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë dhe të mërkurë në orën 21:00 në ekranin e Report Tv