Silva Bino paraqitet në Prokurorinë e Posaçme, ende nuk dihen arsyet e thirrjes! Momenti kur hyn në SPAK

6 Qershor, 10:12 | Përditesimi i fundit: 2023-06-06 11:11:55

Shefja e Epidemiologjisë dhe Sëmundjeve Infektive në ISHP, Silva Bino është paraqitur këtë të martë në SPAK. Ende nuk dihen arsyet e thirrjes. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha