Sinqeriteti i gjirokastritit: Po të kem mundësi do vjedh, edhe një hu gardhi e marr, e kemi traditë

14 Shkurt, 12:43 | Përditesimi i fundit: 2021-02-14 14:09:34

Një telefonues nga Gjirokastra tregoi një sinqeritet të tepruar në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kur foli për ryshfetin. Ai tha se ne shqiptarët e kemi traditë dhe se edhe ai vet po të kishte mundësinë në punën e tij do vidhte.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha