Situata në Kosovë, Xhavit Haliti për Report Tv: Kurti e ka marrë shumë lehtë, edhe komandantit të KFOR-it s’i hapi telefonin! Vuçiç kërkon destabilizim

30 Maj, 13:28

Deputeti i PDK-së Xhavit Haliti, i cili ka mbajtur edhe pozicionin e nënkryetarit të Kuvendit të Kosovës, në një intervistë për ‘Sot Live në Shqipëri’ në Report Tv, e konsideron të papranueshme situatën e krijuar në veri të Kosovës. Ai thotë se Vuçiç ka një rol shumë të rëndësishëm në këtë tentativë për të destabilizuar Kosovën dhe rajonin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha