Skandali i lobimit të LSI/ Valteri: Ambasada e SHBA t’i bëjë kërkesë kompanive të lobimit të zbulojë të vërtetën e parave që ka paguar Meta, kam gati dhe 2 padi të tjera

23 Qershor, 08:38

Duke e konsideruar Ilir Metën si ‘simbol i korrupsionit’ në vend, ish-deputeti demokrat Halit Valteri, paralajmëroi edhe 2 padi të tjera nga kjo dosje, për skandalin e lobimit të LSI-së.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha