Skandali/ Komandanti i policisë i kontrollon makinën dhe portofolin një qytetari, rreh një tjetër: E godita për hir të punës

1 Qershor, 21:11

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh!

Kategori të tjera

Shiko të gjitha