Sondazhi i Piepolit-Të zhgënjyerit dhe të pavendosurit e 25 prillit

21 Prill, 11:50

Emisioni Repolitix trajtoi studimin e Institutit Piepoli për votën e të zhgënjyerve dhe të pavendosurve për zgjedhjet e 25 prillit. Sa janë të zhgënjyerit nga vota e 2017 dhe për kë do të votojnë ata sot? Sa janë të pavendosurit dhe nëse ndrrojnë mendje në 25 prill për kë votojnë ? Të ftuar në studio Etjen Xhafaj , Brizida Gjikondi , Kristaq Kume dhe Leonard Karaj. Në lidhje skype nga Milano zv.presidenti i institutit Piepoli Livio Gigliuto.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha