Sot Kuvend, opozita kërkon mocion me debat me drejtuesit të ERE! Salianji thërret në interpelancë me Çuçin

6 Tetor, 10:31 | Përditesimi i fundit: 2022-10-06 19:05:56

Ditën e sotme, në orën 10:00 do të mblidhet Kuvendi i Shqipërisë. Në rendin e ditës është opozita kërkon thirrjen e drejtuesit të Entit Rregullator të Energjisë në seancë plenare, si dhe kërkesa për mocion me debat publik urgjent në Kuvendin e Shqipërisë.

Kategori të tjera