Sot zgjedhjet në universitete, 12 institucionet publike do të zgjedhin drejtuesit e rinj

21 Qershor, 12:38 | Përditesimi i fundit: 2024-06-21 17:57:38

Zgjedhjet kanë nisur në orën 08:00 dhe do të vijojnë deri në 16:00, më pas do nis procesi i numërimit dhe rreth orës 20: 00 pritet që të dal edhe rezultati.