SPAK kërkon gjykimin e Fatmir Mediut për Gërdecin-A do të rihapet dosja ?

7 Maj, 06:42

 

Emisioni Repolitix trajtoi kërkesën e SPAK drejtuar Gjykatës së Lartë për gjykimin e Fatmir Mediut pasi kjo çështje ishte pushuar në vitin 2009 po nga kjo gjykatë në lidhje me dosjen “Gërdeci”. Të ftuar në studio Arben Meçaj, Idajet Beqiri Leonard Karaj dhe gazetari Arsen Rusta. Në lidhje skype avokati i familjeve të viktimave të Gërdecit Dorian Matlija.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha